V tem času bo naša cerkev odprta ob četrtkih med 16.30 in 17.30 in ob nedeljah med 8. in 9. uro, ko smo lepo vabljeni k molitvi pred Najsvetejšem za naš skupni blagor ter dušno in telesno zdravje. Možnost prejema sv. obhajila bo pred sklepnim blagoslovom.

Naenkrat je lahko v cerkvi največ deset (10) vernikov, ki upoštevajo določila za preprečevanje epidemije.

Mnogi svetniki pravijo, da je Marija najkrajša pot do Boga, da je Marija romarica iz vere in v veri. Naši duhovni materi Mariji moramo biti hvaležni za marsikaj: za Jezusa, ki nam ga je podarila, za zgled materinske ljubezni in za vsako posredovanje pri Bogu.

marija v logu